جراحی واژن – کاهش هود کلیتوری چیست؟

دانلود رمان عاشقانه دانلود رمان عاشقانه


جراحی واژن – کاهش هود کلیتوری چیست؟

جراحی واژن – کاهش هود کلیتوری چیست؟
برابر بیش از حد از هود کلیتوری ، یا preuce ، می توان با کاهش هود کلیتوری کاهش می یابد. این عمل معمولاً به همراه لیبیلاستی انجام می شود.

کاهش هود کلیتوری چه می کند؟
چین های اضافی می توانند برآمدگی ایجاد کنند که با کاهش لبیلا مینورا اغراق می شود و کاهش هود کلیتوری می تواند تعادل در ظاهر دستگاه تناسلی زن را بهبود بخشد.

بیهوشی برای کاهش هود کلیتوری
کاهش هود کلییتور معمولاً در زمان لابیاپلاستی یا تحت بی حسی موضعی با آرام بخش دهانی یا تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.

عمل تنگ کردن واژن – روش کاهش هود کلیتوری
بافت اضافی با توجه به آناتومی فرد مشخص می شود. در شکل و میزان چین ها تنوع گسترده ای وجود دارد. در بعضی از بیماران برداشتن به عنوان یک "Y" پسوند از لابیاپلاستی انجام می شود. بسته شدن معمولاً با بخیه های قابل جذب انجام می شود.

خطرات کاهش هود اقلیمی چیست؟
خطر خونریزی ، هماتوما ، عفونت ، کم برداشت یا برداشتن بیش از حد وجود دارد.

بازیابی از کاهش هود کلیتوری
بهبود در درجه اول توسط labiaplasty همراه تعیین می شود.

نتایج کاهش هود کلیتوری چیست؟
در بعضی از بیماران که دارای هود سنگین کلوبرال هستند ، لابیاپلاستی بدون کاهش هود کلیتوریال می تواند به ظاهر سنگین منجر شود. کاهش هود کلیتوری می تواند در چنین بیمارانی تعادل ایجاد لابیاپلاستی را بدهد. کاهش هود کلیتوری به طور کلی با لابیاپلاستی انجام می شود که از میزان رضایت بالایی بالغ بر ۹۰ درصد برخوردار است.

چه درمانی مبتنی بر انرژی برای جوانسازی واژن شامل چیست؟
هر دو نوع درمان از گرما استفاده می کنند. دستگاه از انرژی لازم برای گرم کردن لایه های بالای بافت استفاده می کند. هنگامی که بافت گرم می شود ، لایه های زیرین بافت کلاژن اضافی ایجاد می کنند تا به بهبودی ناحیه کمک کنند. با آسیب رساندن به لایه های بالای بافت ، لایه های زیرین بافت جدید و محکم تر ایجاد می کنند.

یک روش درمانی مبتنی بر انرژی در کجا انجام می شود؟
درمان های مبتنی بر انرژی می توانند در مطب پزشک شما انجام شوند. در صورت وجود کمی ، از بی حسی در طول عمل استفاده می شود. بیماران معمولاً می توانند روز خود را بدون نیاز به زمان بهبودی ادامه دهند.

درمان مبتنی بر انرژی چه احساسی دارد؟
به طور معمول در طول درمان تحریک کمی وجود دارد. منطقه تحت درمان ممکن است در طی عمل احساس گرما کند. در صورت ناراحتی ممکن است از بی حسی موضعی استفاده شود.

http://jarahanbartar.ir/%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84/Details.aspx?Shenase=1074ارسال دیدگاه جدید