خرید پمپ حلزونی

دانلود رمان عاشقانه دانلود رمان عاشقانه


خرید پمپ حلزونی

پمپ حلزونی

پمپ های حلزونی یا گریز از مرکز یکی از پرفروش ترین ها در بازار ایران به دلیل سهولت استفاده، کاربردی بودن در هر شرایط و همین طور حجم آب و قیمت عالی هستند، قطعا وقتی می خواهید حجم زیادی از آب را در عرض چند ثانیه وارد یک محیط کنید.

 

پمپ های حلزونی جز گزینه های اولیه ای هستند که در اختیار شما قرار خواهند گرفت، البته برند های زیادی هستند که این مدل ها را در بازار ایران عرضه می کنند اما تنها چند مورد هستند که توانایی لازم برای کارکرد های مداوم را خواهند داشت.

پمپ های حلزونی درون خود چندین چرخ دارند که هر کدام از آن ها متصل به پره هستند، این پره ها در یک محیط و شعاع دایره ای حرکت می کنند و در واقع موجب تولید نیروی گریز از مرکز می شوند و به این طریق امکان انتقال آب از چاه، لوله های آب و… وجود دارد.

اگر قصد تهیه پمپ برای مصارف طولانی مدت با واحد و حجم زیادی از آب را دارید قطعا می توانیم این گزینه را در صدر لیست قرار دهیم، البته که باید در خرید پمپ دقت بالایی داشته باشید.

برای دریافت لیست قیمت پمپ حلزونی به وبسایت www.rayanpump.ir مراجعه نمایید.

                   

خرید انواع پمپ در بازار ایران

این پمپ ها جریان و میزان پمپاژ آب یکنواختی دارند و پس از مدتی مشکلی برای آن ها به وجود نمی آید، بعلاوه این که باید توجه کنید که پمپ را در بازار ایران حتما با گارانتی و خدمات پس از فروش خریداری نمائید، بسیاری از مدل ها اصطلاحا های کپی و یا تقلبی هستند، حتی از لیبل ها و نام های کپی نیز استفاده می شود و این کار حتی گاهی در داخل ایران انجام خواهد شد، برای تضمین خرید هم که شده بهتر است از پمپ های اروجینال و از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهید.

جنس مواد و بدنه پمپ آب نیز قطعا مهم است، احتمالا شما هم در منطقه ای از این پمپ ها استفاده می کنید که امکان نظارت همیشگی وجود ندارد، پس باید مقاومت بدنه در برابر ضربه به بهترین شکل ممکن باشد و همین طور نرخ تولید آب در هر دقیقه نیز ساختار یکنواختی داشته باشد.

در غیر این صورت پس از مدتی اتفاقی که رخ می دهد از کار افتادن و یا مشکل در سیم پیچی این نوع از پمپ ها خواهد بود.

در صورتی که از پمپ به خوبی نگه داری نکنید مشکلات زیادی به وجود می آید و پمپ حلزونی نیز حساس تر است.

آشنایی با کارکرد پمپ حلزونی

حلزونی در واقع کالتکور یا محاسبه گری است که پشت دیفیوژ قرار می گیرد و می تواند پمپاژ را در اندک زمانی به بالاترین حجمی که فکرش را می کنید درست مانند ساختار یک حلزون برساند.

این پمپاژ مداوم بوده و پس از مدتی مانند پمپ های قدیمی از کار نمی افتد، هزینه تعمیر در این مدل ها عموما بیشتر مربوط به نوسانات برق و یا دسترسی نداشتن سر پمپ به آب برای خارج کردن آن است، پمپ ها در صورت فعالیت مداوم بدون کنترل می توانند دچار مشکلات و خرابی های زیادی شوند.

البته که برخی از مدل های پمپ حلزونی دارای چند ورودی خواهند بود و به طور طبیعی قیمت آن ها نیز بالاتر از چیزی است که فکرش را می کنید، در نتیجه اگر ترجیح می دهید پمپی را خریداری کنید که در طول مدت زمانی ک مد نظر دارید میزان آب بیشتری را خارج کند، باید به سراغ مدل های حلزونی بروید.

  

ویژگی پمپ های گریز از مرکز حلزونی

قطر خروجی، ظرفیت آبدهی در هر متر مکعب در ساعت واحد سنجش پمپ ها و البته مدل های حلزونی است، شما می توانید حتی از این پمپ ها به غیر از مصارف متداول در کشاورزی، باغداری، صنعت در ساختمان ها و واحد های آپارتمانی نیز استفاده کنید.

اگر قصد دارید کنترل و همین طور شدت و فشار آب در ساعت های اوج مصرف را بیشتر کنید می توانید یکی از پمپ های حلزونی را برای واحد مورد نظر تهیه کرده و عموما نیاز به قدرت بالایی نیز ندارید.

مصرف برق این مدل ها کم ترین سطح ممکن است و در نهایت فشار تست پمپ نیز می تواند برای شما یک روش سنجش دیگر باشد.

البته که تعمیر پذیری این پمپ ها به مراتب از دیگر مدل ها آسان تر است.ارسال دیدگاه جدید