رمان آشوب دل

دانلود رمان عاشقانه دانلود رمان عاشقانه


رمان آشوب دل

نام کتاب:آشوب دل

نام نویسنده:الف_عسکری

ژانر:عاشقانه، اجتماعی، معمایی

خلاصه :  بعد از سه‌سال عاشقی یزدان در یک شب سرد نامزدی رو به هم می‎زنه. سحر باور نمی‎کنه که بعد از اون همه عشق و علاقه یزدان اون رو پس بزنه و ازش بخواد که منطقی از هم جدا بشن! اما یزدان دیگه اون آدم عاشق چند سال پیش نیست و از این رو به اون رو شده، علت این تغییر رو هم فقط یک نفر می‎دونه و اونم کسی نیست جز یاور برادر کوچیکتر یزدان!

مقدمه:

آشوب، همان حس غریبی‌ست که دارم

وقتی که به لب‌های تو لبخند نباشد

درتک تک رگ‌های تنم عشق تو جاری‌ست

در تک تک رگ‌های تو هر چند نباشد!

لبخند تلخی که زد از چشم‌های تیز یزدان دور نماند، نیم‌چرخی دور خود زد و پاهای برهنه‌اش را روی سرامیک‌های سرد سالن گذاشت.

باور نمی‌کرد که یزدان یک‌دفعه و به این مقدار تغییر کند! ولی نه به یک‌باره نبود، یزدان خیلی وقت بود که از این رو به آن رو شده بود، هیچ‌ کدامشان باور نمی‌کردند، از چهره همه مشخص بود که جا خورده و حرف‌های شنیده را باور ندارند.

سرش را به طرف چپ برگرداند و به عمه پروانه‌اش خیره شد، استکان چای در میان انگشت‌های ناتوانش می‌لرزید و قهوه‌ای چشم‌هایش از قطرات اشک می‌درخشیدند، یلدای مهربانش بدون پلک زدن با کاردی که قبل از این طوفان سهمگین درحال میوه پوست گرفتن بود و حال در هوا خشک شده به یزدان زل زده بود و لب‌های صورتی رنگش اندکی ازهم فاصله گرفته بودند.

آقا محمودی که اغلب هیچ‌چیز باعث شوکه شدنش نمی‌شد حال با دهانی باز کاملاً مضحک به نظر می‌رسید! تنها وصله ناجور جمع یاور بود که با لبخندی مرموز و حرص درار به سیاه بختی او خیره شده بود.

دستش را مشت کرد و از ذهنش گذشت کاش می‌توانست به سمت یاور حمله کند و ناخن‌های بلندش را درون دریای چشم‌های یاور فرو کرده و چشم‌هایش را از حدقه بیرون بیاورد! ولی نه یاور که قلبش را ندریده بود، مقصر اصلی کسی بود که با وقاحت تمام خیره در چشم‌هایش زل زده و او را خیلی راحت درجمع تحقیر کرده بود.

 

 

 ارسال دیدگاه جدید