ویژگی های آلاچیق UPVC (آلاچیق شیشه ای)

دانلود رمان عاشقانه دانلود رمان عاشقانه


ویژگی های آلاچیق UPVC (آلاچیق شیشه ای)

ویژگی های آلاچیق UPVC (آلاچیق شیشه ای)

    وزن کاملا سبک پروفیل UPVC
    عایق سرما و گرما (استفاده از پنجره دوجداره)آلاچیق دوجداره upvc
    غیر قابل اشتعال
    قابل استفاده بر روی پشت بام
    عایق صوتی
    مقاوم در برابر فشار باد
    استفاده از شیشه های دو جداره صنعتی
    امنیت بالا
    تنوع رنگ با توجه به سفارش مشتری
    امکان تنوع حالت بازشو پنجره دو جداره
    قابل استفاده در تمامی فصول سال

طرح آلاچیق upvc

آلاچیق اجرا شده عایق

نمونه تصاویر آلاچیق UPVC(آلاچیق شیشه ای)

تفاوت شیشه سه جداره با شیشه دو جداره

کدام شیشه برای پنجره دو جداره مناسب تر است؟ شیشه دوجداره یا شیشه سه جداره! شیشه سه جداره همانطور که از اسم آن پیداست از ۳ پنل شیشه ای به جای ۱ و ۲ جداره تشکیل شده است که با اضافه شدن شیشه، اسپیسر نیز اضافه خواهد شد و گاز آرگون در فضای مابین دو شیشه تزریق خواهد شد.شیشه سه جداره

شما می توانید بجای استفاده از شیشه دو جداره در درب و پنجره UPVC دوجداره خود از شیشه سه جداره استفاده کنید. در مطالب زیر تفاوت های شیشه دو جداره را با شیشه سه جداره در درب و پنجره UPVC ، آلاچیق و پارتیشن چند جداره مورد بررسی قرار می دهیم.

 
 
• میزان عبور گرما

ارزش U، مقدار گرمایی است که از یک جسم عبور می کند و هرچه این مقدار کمتر باشد، جسم موردنظر به یک جسم عایق حرارتی نزدیک تر است. ارزش U  یک شیشه تک جداره برابر ۵ و این مقدار برای شیشه دوجداره برابر با ۱٫۶ می باشد. این اعداد کارآمدی شیشه دوجداره را نشان می دهد که در آن هیچ شکی نیست.

حال با بیان ارزش U دیوار، این مقیاس ارزیابی را مفهومی تر می کنیم. میزان ارزش U یک دیوار معمولی برابر با ۰٫۳ است که میزان اختلاف آن با شیشه برابر با ۱٫۳ است. اما با اضافه کردن یک پنل شیشه به شیشه دوجداره و تبدیل آن به سه جداره ارزش U شیشه مورد استفاده برابر با ۰٫۸ می شود که نصف ارزش U شیشه دوجداره و دوبرابر دیوار می باشد. همین عدد ساده بیانگر تاثیر بالا و شگرف شیشه ۳جداره در میزان عایق بندی این محصول در برابر حرارت و برودت است.

 
• میزان عبور صوت از شیشه دوجداره

عایق صوتیصوت از به ارتعاش در آمدن اجسام پدید می  آید. صدا بصورت موج حرکت می کند و انتقال دهنده آن هرچیزی(به جز در خلا، که صوت نمی تواند از آن عبور کند) ممکن است باشد. در حقیقت صوت با به ارتعاش درآوردن ذرات مجاور خود و ذرات مجاور آنها منتقل می شود و هرچه تعداد این ذرات کمتر باشد، میزان عایق بندی در برابر آلودگی های صوتی بیشتر است. در جامدها صوت بیشترین سرعت و در مقابل، صوت در گازها کمترین سرعت را دارد و مثال فراموش نشدنی آن قرار دادن گوش بر روی ریل قطار است.

در این صورت با قرار دادن فضای خالی در بین شیشه های یک پنجره دوجداره و استفاده از گاز آرگون(گاز خنثی) میزان عایق بندی شیشه دوجداره و شیشه سه جداره بالا می رود و البته با در نظر گرفتن شیشه سه جداره و فاصله مابین شیشه های آن می توان به این اتفاق نظر رسید که با استفاده از شیشه سه جداره، عایق بندی به طرز نا محسوسی (باحواس انسان این تفاوت قابل تشخیص نمی باشد) افزایش می یابد. نکته قابل توجه در پنجره با شیشه سه جداره این است که هر ضخامت شیشه ای، مانع از عبور فرکانس های متفاوتی می شود، در نتیجه بهتر است از ۲ نوع ضخامت برای ساخت شیشه سه جداره استفاده کنیم.
 
• تفاوت قیمت شیشه دوجداره و شیشه سه جداره

قیمت شیشه سه جدارهقیمت شیشه سه جداره بطور تقریبی ۱٫۷۵ برابر شیشه دوجداره است. تفاوت قیمت بدلیل اضافه شدن یک عدد شیشه تک جداره، ست اسپیسر کامل و اجرت سه جداره کردن این محصول می باشد. این اختلاف قیمت با در نظر گرفتن تفاوت در عایق بندی صوتی و حرارتی موجب شده استفاده از شیشه سه جداره کاهش یابد.

پروفیلهای تولید شده در گروه کارخانجات WINTECH شامل پروفیلهای UPVC تولید شده در کارخانه ایران و کارخانجات خارج از کشور ایران می باشد و تمامی محصولات تولیدی در این کارخانجات با تکنولوژی یکسان و ترکیبات مواد اولیه همگون تولید شده و از طرف واحد نظارت و کنترل کیفی مرکزی، مستقر در کارخانه مرکزی، بصورت مرتب کنترل و نظارت می گردد و جهت کنترل و حفظ کیفیت برند WINTECH در کلیه واحدهای تولیدی در تمامی کشورها نظارت دقیق علمی و عملی وجود داشته و همواره گزارش عملکرد واحدهای تولیدی بصورت ماهانه با آنالیز دقیق به مدیریت کنترل کیفی مرکزی ارسال می گردد. پروفیلهای تولید شده در کارخانه ایران با در نظر گرفتن نیازها و شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور ایران وکشورهای همجوار طراحی گردیده و در ترکیب فرمولاسیون این پروفیلها شرایط جوی حاکم بر این کشورها از نظر حفظ کیفیت و مقاومت این محصولات لحاظ گردیده است. مصرف پروفیلهای UPVC تولید شده در کارخانه ایران جهت پروژه های ساختمانی موجود در این کشور بهینه تر بوده و طول عمر و دوام کیفیت بیشتری خواهد داشت.

یکی از نیازهای اصلی اشخاص حقیقی و حقوقی طرف قرارداد مجموعه WINTECH در هنگام شروع به کار و تاسیس واحد تولیدی ویا در هنگام توسعه مجموعه های تولیدی خود، بهره گیری از ماشین آلات مونتاژ درب و پنجره های UPVC با کیفیتی مناسب و تکنولوژی پیشرفته میباشد که در این راستا شرکت WINTECH با داشتن اطلاعات کامل و کافی از این دستگاهها نسبت به ارائه مشاوره به مشتریان طرف قرارداد خود اقدام نموده و باتوجه به بررسی نیازهای مشتری و میزان سرمایه گذاری ایشان راهنمایی های لازم را در این زمینه نیز در اختیار ایشان قرار می دهد.

پنجره دو لنگه کشویی
ایران یو پی وی سی > پنجره دو لنگه کشویی
پنجره دو لنگه کشویی
پنجره دو لنگه کشویی
ویژگی های پنجره دو لنگه کشویی

 

    عرض پنجره ۱۵۰۰ میلیمتر
    ارتفاع پنجره ۱۸۰۰ میلیمتر
    نوع بازشو کشویی
    متراژ پروفیل ۵۲٫۱۶
    متر مربع پروفیل ۲٫۷
    متراژ شیشه دوجداره با گاز آرگون ۱٫۹۷ متر مربع

 
قیمت پنجره دو لنگه کشویی

    قیمت پنجره بازسازی ۸٫۸۷۸٫۹۲۱ ریال
    قیمت پنجره نوساز ۸٫۶۴۱٫۰۹۳ ریال

درباره پنجره دو لنگه کشویی

پروفیل یو پی وی سی این پنجره ۴ کاناله بوده

گالوانیزه استفاده شده در آن سرتاسر پنجره می باشد

شیشه دوجداره ۶*۱۰*۴ همراه با گاز آرگون

پنجره کشویی در پروژه های نوساز بیشتر به کار می رود در بازسازی به دلیل این که همانند پروفیل های نوسازی عایق نیست زیاد به کار نمی رود این نوع پنجره های upvc از نظر بازشویی بهترین نوع بازشو را دارند زیرا بعد از باز شدن هیچ جایی را اشغال نمی کند و در ریل خود رفت و آمد میکند.

پنجره چهار لنگه با دو لنگه وسط باز شوی تک حالته
ایران یو پی وی سی > پنجره چهار لنگه با دو لنگه وسط باز شوی تک حالته
پنجره چهار لنگه تک حالته
پنجره چهار لنگه تک حالته
ویژگی های پنجره چهار لنگه با دو لنگه وسط باز شوی تک حالتهارسال دیدگاه جدید